تیغه لارنگوسکوپ یکبارمصرف گلریزان

مشخصات فنی تیغه های لارنگوسکوپ گلریزان

  • تیغه ی لارنگوسکوپ مکینتاش با Curve بهینه شده برای مردم این اقلیم
  • در دو سایز 3 و 4
  • قابل استفاده بر روی دسته های لارنگوسکوپ فایبراپتیک (دسته های گردن سبز یا Green Neck)
  • دارای مقاومت بسیار در مقابل فشار (معادل تیغه های فلزی / بدون شکست)
  • بهینه شده جهت عدم چسبیدن به زبان بیمار
  • نوردهی عالی حتی بر روی دسته های با نور اندک

چرا تیغه لارنگوسکوپ گلریزان طب انتخابی مناسب است ؟

1. کاهش احتمال انتقال عفونت

تحقیقات نشان داده است استفاده از تیغه های چند بار مصرف فلزی احتمال انتقال عفونت بین بیماران مختلف را افزایش می دهد. این واقعیت که فرآیند عفونت زدایی تیغه های لارنگسکوپ به صورت کامل و صحیح انجام نمی شود احتمال انتقال عفونت بین بیماران را افزایش می دهد. استفاده از تیغه های لارنگسکوپ یک با مصرف گلریزان طب که طی فرآیندهای تحت کنترل و در فضای Clean صورت می پذیرد احتمال انتقال عفونت از طریق لارنگوسکوپی را به نزدیک صفر می رساند.

2. کاهش هزینه های فرآیند بیهوشی

استفاده از تیغه های لارنگوسکوپ یک بارمصرف گلریزان طب به خاطر هزینه ی مناسب آن باعث کاهش هزینه های لارنگوسکوپی می گردد. در صورتیکه فرآیند ضدعفونی یک تیغه ی لارنگوسکوپ به صورت صحیح و کامل انجام شود هزینه و مدت زمان صرف شده برای یک ضد عفونی سازی کامل بیشتر از هزینه ی دو تیغه ی یکبارمصرف گلریزان طب می باشد.

3. صرفه جویی در زمان و راحتی استفاده کننده

با توجه به یکبارمصرف بودن تیغه های لارنگوسکوپ گلریزان طب تیم بیهوشی نیاز به صرف زمان برای ضدعفونی ندارد. تنها کافی است یک تیغه ی جدید را از بسته بندی خود خارج نموده و بر روی دسته ی لارنگوسکوپ نصب نماید. همچنین پس از حدود 20 بار استفاده از تیغه های یکبارمصرف متخصص بیهوشی متوجه خواهد شد استفاده از این تیغه ها در اکثر موارد راحت تر از تیغه های فلزی می باشد.

4. اطمینان از استمرار کیفیت تیغه

تیغه های لارنگوسکوپ یکبارمصرف گلریزان طب توسط تولید کننده ای تولید و ارائه می گردند که از استانداردهای مدیریتی و کیفیتی بروز جهانی استفاده می کند. فرآیند تولید کاملا تحت کنترل بوده و محصول نهایی توسط تیم کنترل کیفیت از لحاظ پارامترهای کیفی بررسی و پس از تأیید بسته بندی می گردد. لذا تیم بیهوشی بیمارستان شما می تواند اطمینان داشته باشد کیفیت تیغه های لارنگوسکوپ در طول زمان افزایش نیز خواهد یافت.

کاتالوگ تیغه ی لارنگوسکوپ گلریزان طب

حداقل سفارش قابل درخواست : 200 عدد
در بسته بندی ها با هر 200 عدد تیغه لارنگوسکوپ یک عدد دسته ی فلزی فایبراپتیک قرار دارد