خط مشی گندزدایی تیغه های لارنگوسکوپ

واقعیت های آماری

در ایالات متحده آمریکا سالانه 46.5 میلیون عمل جراحی انجام می پذیرد در کشور ما بر اساس نسبت جمعیتی این رقم حدود 11 میلیون خواهد بود ولی بر اساس مطالعه ایی که آمار آن با استفاده از اطلاعات بیمه ایی استخراج گردیده است ، تعداد اعمال جراحی سالیانه حدود 5 میلیون بر آورد شده است. عفونتهای بیمارستانی سالانه 1.7 میلیون نفر را درگیر میکند و هزینه ایی معادل 6.7 میلیارد دلار سالیانه برای کشوری مثل آمریکا دارد .که اتفاقا بیشتر این هزینه را افراد متوسط جامعه پرداخت می کنند. در ایران نیز معادل این مبلغ برای عفونتهای بیمارستانی سالانه پرداخت میشود رقمی برابربا بیست هزار میلیارد تومان.
روشهای فعلی برای گند زدایی تیغه های لارنگوسکوپ در اکثر بیمارستانهای دولتی و خصوصی از کارآمدی لازم برای یک لارنگوسکوپی سالم و بدون انتقال عفونت برخوردار نمی باشد. اکثرا علت عدم رعایت مکتوب سازی خط مشی و عدم اجرای دقیق خط مشی ها .

خط مشی گندزدایی تیغه های لارنگوسکوپ چیست

خط مشی گندزدایی تیغه های لارنگوسکوپ یک دستورالعمل استاندارد بر اساس خط مشی های CDC و HICPAC می باشد و به شما کمک میکند در صورتیکه از تیغه های لارنگوسکوپ فلزی چند بار مصرف استفاده میکنید، روشی استاندارد و مدون برای گندزدایی تیغه ها در مرکز درمانی خود داشته باشید.
شما میتوانید این دستورالعمل را به صورت رایگان سفارش دهید تا با ذکر نام مرکز درمانی مد نظر شما توسط شرکت گلریزان طب پرینت، لمینت (زدن روکش پلاستیکی) و به آدرس مدنظر شما ارسال شود. (هزینه ی پست با شماست)

فرم درخواست دریافت خط مشی گندزدایی تیغه های لارنگوسکوپ

عنوان مرکز درمانی

نام و نام خانوادگی (الزامی)

سمت (الزامی)

همراه (الزامی)

تعداد (چه تعداد از خط مشی نیاز دارید ؟)

آدرس دقیق محل ارسال/ کدپستی و تحویل گیرنده (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما

پیام شما